Ocenenia: Voľba spotrebiteľov - najlepšia novinka

Spotrebitelia oceňujú vlastné značky COOP Jednoty

Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2023

Kategória Čerstvé mäso: COOP KURČA GAZDOVSKÉ CHLADENÉ PREMIUM

Kategória Ovocie a ovocné šťavy: COOP JAHODY ZELOVOC

Kategória Ryža, cestoviny, strukoviny: COOP RYŽA GUĽATÁ – Limitovaná edícia

Kategória Detské slané snacky: COOP TYČINKY BEZ POSÝPKY SOLI S VLÁKNINOU JUNIOR

Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka je marketingový program, ktorý monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky na slovenskom trhu rýchloobrátkového tovaru. Domáci maloobchodný reťazec COOP Jednota sa pravidelne súťaže zúčastňuje a každý rok si odnáša ocenenia od slovenských spotrebiteľov.

V tohtoročnom spotrebiteľskom prieskume Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2023 uspela COOP Jednota v štyroch kategóriách. Víťazným produktom v kategórii Čerstvé mäso stalo COOP kurča gazdovské chladené PREMIUM. Prvenstvo v kategórii Ovocie a ovocné šťavy si odnášajú COOP jahody ZELOVOC. Ďalšími víťaznými produktmi sa stali COOP ryža guľatá – Limitovaná edícia a COOP tyčinky bez posýpky soli s vlákninou z vlastnej značky JUNIOR.

 „Najvýznamnejším ocenením je, ak našu prácu pozitívne hodnotia zákazníci. Ocenenie Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka je pre nás motiváciou a zároveň výzvou do budúcnosti, aby sme sa každý rok pripravili pre zákazníkov niečo nové, čo ich osloví, po čom siahnu. Privátne značky tento priestor otvárajú. Predstavujú pre nás možnosť odlíšiť sa od konkurencie, priniesť zákazníkovi niečo „naše“, čo nekúpi v inej predajni a sú jednou z ciest budovania corporate identity. Kľúčovým momentom v spojitosti s našimi vlastnými značkami je, že sú prevažne slovenského pôvodu. Kúpou slovenských výrobkov zákazníci podporujú domácich producentov, čím zároveň napomáhajú rastu ekonomiky, zamestnanosti a nepochybne aj potravinovej sebestačnosti Slovenska. Spoločne so zákazníkmi tak prispievame k trvalým hodnotám,“ uviedol Ján Bilinský, predseda COOP Jednoty Slovensko.