Program podpory lokálnych komunít

Späť


Program podpory lokálnych komunít

Úvod


Hlasovanie za víťazné projekty 5. ročníka programu bolo ukončené 15. júna 2021.


V 5. ročníku nadačného Programu podpory lokálnych komunít bolo do záverečného hlasovania vybraných 26 slovenských obcí a miest. V určených predajniach COOP Jednota ste mohli od 15.5.2021 do 15.6.2021 zahlasovať za jeden z troch nominovaných projektov.

Popisy nominovaných projektov si môžete prezerať tak, že si vyberiete ročník a regionálnu COOP Jednotu, pri ktorej je uvedený názov vybranej obce. Otvorí sa nová stránka, na ktorej nájdete všetky informácie.


Vyhodnotenie hlasovania a vyhlásenie výsledkov

Vyhodnotenie hlasovania práve prebieha. Informácie o výsledkoch hlasovania a o víťazných projektoch budú zverejnené na tejto stránke 30. júna 2021. Zadávateľov nominovaných projektov bude o výsledkoch hlasovania Nadácia informovať e-mailovou správou.


Poukázanie grantu víťazom

Nadácia COOP Jednota v mesiaci júl 2021 zašle predkladateľom víťazných projektov návrh Dohody o podmienkach poskytnutia finančného grantu. Po doručení podpísanej Dohody zašle nadácia na účet predkladateľa finančný grant. Na využitie grantu a predloženie dokladov preukazujúcich čerpanie finančných prostriedkov majú žiadatelia 1 rok od podpísania Dohody.


Všetkým zadávateľom projektov ďakujeme za účasť a krásne projekty.

Do aktuálneho 5. ročníka programu bolo prihlásených 1390 projektov. Grantom do výšky 6 tisíc eur odmeníme 26 projektov, ktoré počas hlasovania získali od miestnych občanov najväčší počet hlasov. Tohtoročný program na získanie grantu Nadácie COOP Jednota sa blíži k svojmu záveru, ale na budúci rok sme tu znovu. Sledujte stránku COOP Jednota a začiatkom roka využite znovu možnosť zapojiť sa a zabojovať o šancu získať grant na realizáciu vášho projektu.Ďakujeme!
Nadácia COOP Jednota