Kariéra

Predavač - pokladník (Nové Zámky)
Nové Zámky, Janka Kráľa 6654/7, 94002, OKRES: NOVÉ ZÁMKY Platnosť ponuky do 05.05.2024
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce pokladníka/predavača:

- pracuje s elektronickou registračnou pokladňou,
- pracuje za obslužným pultom,
- poskytuje zákazníkom potrebné informácie a poradenstvo,
- vykladá tovar a označuje ho správnou cenovkou,
- kontroluje záručné lehoty a kvalitu predávaného tovaru.

Základná mzda (brutto):

905,-€ / za mesiac

Ďalšie informácie o mzde:

+ osobné ohodnotenie po 3. mesiacoch skúšobnej doby

Ukončenie výberového konania:

05.05.2024

Termín nástupu

06.05.2024

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca bez sprostredkovateľských agentúr,

- príplatky za prácu v sobotu a nedeľu,
- príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,
- príspevok na stravovanie,
- príspevok na kultúru a šport,
- odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,
- možnosť využívať benefity vernostného programu,
- mimoriadne odmeny,
- spoločné kultúrne a športové aktivity.

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

Pracovná pozícia pokladníka/predavača je vhodná pre toho, kto:

* preferuje pestrú prácu, v ktorej sa strieda viacero činností,
* rád nadväzuje kontakt a komunikuje so zákazníkmi,
* má zmysel pre spoluprácu v tíme,
* má schopnosť naučiť sa zaobchádzať s elektronickou registračnou pokladňou.

Ďalšie informácie pre uchádzača

Uchádzači sa môžu informovať na ústredí COOP Jednota Nové Zámky, SD (Hlavné námestie 6, Nové Zámky), telefonicky na číslach: 035/69 21 409, 489 a 0908 770 539 alebo mailom na: galova@jednota-nz.sk

Z hľadiska efektivity výberového konania, žiaľ nie je možné reagovať na všetky žiadosti osobitne, preto bude kontaktovaný uchádzač, pri ktorom sú splnené kvalifikačné predpoklady naplnenia uvedených výberových podmienok pre obsadenie pracovnej pozície.

Všetkým ostatným sa vopred ospravedlňujeme a želáme veľa úspechov.

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Predavač
Pokladník

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Kontaktná osoba
COOP Jednota Nové Zámky Hlavné nám. 6 940 49 Nové Zámky IČO: 00168882