Kariéra

vedúca predajne
Hronovce, 164, 93561, OKRES: LEVICE Platnosť ponuky do 12.11.2021
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

vedenie malej predajne potravín v Hronovciach

- objednávanie, vykladanie a predaj potravinárskeho tovaru
blokovanie nákupov, prijímanie hotovostných a bezhotovostných platieb
kontrola správnosti cenoviek a dodržania doby trvanlivosti tovaru
udržiavanie hygieny na predajni

Základná mzda (brutto):

740,-€ / za mesiac

Ďalšie informácie o mzde:

mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, 740 je garantované minimum

Ukončenie výberového konania:

12.11.2021

Termín nástupu

dohodou

Zamestnanecké výhody, benefity

stabilná práca v serióznej spoločnosti
mzda závisí od dosiahnutých výsledkov, garantujeme minimálne 740 €

pracovný týždeň pondelok-sobota, v nedeľu nepracujeme

po skúšobnej dobe prémie do 25 % základného platu
výška stravného nad rámec zákona, stravné aj počas dovolenky, karta Stravenka

prispievame zamestnancom na dôchodkové sporenie
máme vlastné rekreačné zariadenie v Sklených Tepliciach
príspevky pri pracovných a životných jubileách

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

Prácu ponúkame bezúhonnej osobe (čistý register trestov),

zdravotne spôsobilej pracovať s potravinami.

Hľadáme samostatnú osobu z blízkeho okolia,

vzdelanie v odbore alebo skúsenosti v obchode sú vítané.

Ďalšie informácie pre uchádzača

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu personalisti@lv.coop.sk.

Budeme kontaktovať len vybrané osoby.

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Vedúci predajne/prevádzky
Predavač

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok
skrátený úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie vzdelania, odbor:

predavač, pracovník obchodu, marketingový pracovník je výhodou

Prax:

prax v obchode je výhodou

Kontaktná osoba
COOP Jednota Levice, s.d. Ludanská cesta 6/A 93401 Levice IČO: 34150056