Kariéra

vedúca/vedúci a zástupkyňa/zástupca vedúcej v predajni potravín Levice
Levice Platnosť ponuky do 28.02.2020
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

vedenie predajne potravín:

práca s elektronickou registračnou pokladnicou

objednávanie tovaru, kontrola stavu zásob, záručných lehôt a predpísaného sortimentu,

zodpovednosť za dodržiavanie hygienických, veterinárnych, PO a BOZP predpisov,

hmotná zodpovednosť

organizácia práce kolektívu zamestnancov

denné a mesačné uzávierky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme minimálne 700 € pri plnom pracovnom úväzku

Ukončenie výberového konania:

28.02.2020

Termín nástupu

dohodou

Zamestnanecké výhody, benefity

sme stabilná firma s dlhoročnou tradíciou

prispievame zamestnancom na stravu nad povinný rámec

po skúšobnej dobe máte  možnosť získať prémie

poskytujeme príplatok za vedenie kolektívu a za prácu v soboru

zamestnancom prispievame na doplnkové dôchodkové poistenie

jubilejné odmeny pri životných a pracovných výročiach

máme vlastné podnikové rekreačné zariadenie

poskytujeme pracovný odev a prostriedky na jeho údržbu

odborný rast formou vlastného vzdelávania

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

zdravotný stav vhodný na prácu s potravinami

bezúhonnosť - čistý register trestov

vzdelanie  v odbore predavač, marketingový pracovník, pracovník obchodu,   prax v obchode  alebo osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovať s potravinami sú výhodou

Ďalšie informácie pre uchádzača

Na osobné pohovory budeme pozývať len nám vyhovujúcich uchádzačov na základe Vami zaslaných životopisov.

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Vedúci predajne/prevádzky
Zástupca vedúceho predajne/prevádzky

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok
skrátený úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Kontaktná osoba
COOP Jednota Levice, s.d. Dopravná 14 93401 Levice IČO: 34150056