Kariéra

Skladník (Nové Zámky)
Nové Zámky, T. G. Masaryka 4023/31, 94002, OKRES: NOVÉ ZÁMKY Platnosť ponuky do 30.06.2022
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce skladníka:
- naskladňuje, vyskladňuje tovar, realizuje jeho presuny,
- kontroluje stav zásob zvereného tovaru,
- zodpovedá za množstvo a sortiment expedovaného zvereného tovaru,
- poskytuje zákazníkom potrebné informácie a poradenstvo,
- vykladá tovar a označuje ho správnou cenovkou,
- kontroluje záručné lehoty a kvalitu predávaného tovaru.

Základná mzda (brutto):

770,-€ / za mesiac

Ďalšie informácie o mzde:

po skúšobnej dobe + osobné ohodnotenie

Ukončenie výberového konania:

30.06.2022

Termín nástupu

dohodou

Zamestnanecké výhody, benefity

* Práca bez sprostredkovateľských agentúr,

* príplatky za prácu v nedeľu,
* príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu,
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
* sociálna výpomoc pri náročných životných situáciách,
* príspevok na stravovanie,
* príspevok na kultúru a šport,
* odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných výročí,
* možnosť využívať benefity vernostného programu,
* mimoriadne odmeny,
* spoločné kultúrne a športové aktivity.

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

Pracovná pozícia skladník je vhodná pre toho, kto:

* preferuje poriadok a systém v práci,
* má zmysel pre tímovú spoluprácu.

Ďalšie informácie pre uchádzača

Uchádzači sa môžu informovať osobne na oddelení personalistiky COOP Jednoty Nové Zámky, SD, telefonicky na číslach: 035 69 21 408, 0908 770 539, alebo mailom: galova@jednota-nz.sk.

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Skladník

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Kontaktná osoba
COOP Jednota Nové Zámky Hlavné nám. 6 940 49 Nové Zámky IČO: 00168882