Zľavy u partnerov

Späť
ZAREN s.r.o. zobraziť web

Portfólio produktov spoločnosti ZAREN s.r.o. tvoria štyri divízie:

Prvá divízia: ECOHOME SERVICES – celoslovenský servis plastových okien a dverí, predaj a montáž inteligentných domácností, dodávka a montáž fotovoltických panelov pre domácnosti, ekologické a ekonomické poradenstvo, optimalizácia nákladov, distribútor ekologických produktov pre domácnosti, ekologické čistenie domov, bytov a prevádzok.

Druhá divízia: Vorwerk KOBOLD – oficiálny distribútor prémiových nemeckých čistiacich systémov Kobold (vysávače) na Slovensku.

Tretia divízia: Exkluzívne spacie systémy DREAMSY – slovenský výrobca a distribútor ortopedických matracov, vankúšov, prikrývok a infraterapie.

Štvrtá divízia: MIRAMI Kozmetika – distribútor talianskej prírodnej kozmetiky, produkty na eko čistenie domácností a výživové doplnky.

Zaren ponúka predaj produktov Vorwerk Kobold, Dreamsy a Mirami aj prostredníctvom vlastného internetového obchodu – E-SHOPU www.eshop.zaren.sk.

Ekonomické výhody – zľavy:

  • bezplatná obhliadka funkčnosti a tesnosti okien (v hodnote 39,- €);
  • 10 % zľava na servis okien a dverí, solárne panely a fotovoltiku, ekologické čistenie domov / bytov v rámci celej SR (hĺbkové ekologické čistenie matracov a kobercov);
  • 10 % zľava na celý sortiment produktov spoločnosti ZAREN (služby a produkty všetkých 4 divízií - Ecohome, Vorwerk, Dreamsy, Mirami).
  • 10 % zľava na už zľavnené služby a produkty, t. j. pre držiteľov NK CJ sa zľavy kumulujú.

· podmienkou poskytnutia zľavy je predloženie Nákupnej karty COOP Jednota Klasik a uvedenie čísla čiarového kódu COOP karty;

· nárok na zľavu je potrebné preukázať pred platbou a nedá sa uplatniť spätne;

· ekonomické výhody – zľavy budú poskytované držiteľom nákupnej karty COOP Jednota do 31.12.2022;

· bližšie informácie získa zákazník od obchodného zástupcu spoločnosti ZAREN a na webovej stránke spoločnosti ZAREN.

ZAREN s. r. o. :
Telefón: 0911 994 475, 0850 122 133
www.zaren.sk