Ocenenia: Voľba spotrebiteľov 2021

Spotrebitelia ocenili novinky v privátnej značke COOP Jednoty, syrové nite a žihľavový šampón zvolili za najlepšie na trhu

Maloobchodná sieť COOP Jednota potvrdila povesť obľúbeného predajcu privátnych značiek. V každoročnom veľkom spotrebiteľskom prieskume Voľba spotrebiteľa-Najlepšia novinka 2021 uspela v kategórii Syry, a víťazstvom v kategórii Vlasová kozmetika prvý raz bodovala aj v nepotravinárskom sortimente.

Víťazným produktom v kategórii Syry sa stali COOP nite syrové z produktovej rady Mamičkine dobroty, ktoré domáci reťazec ponúka v údenej aj neúdenej verzii. V kategórii Vlasová kozmetika COOP Jednota uspela s COOP žihľavovým šampónom z úplne novej produktovej rady kozmetiky Biova od slovenského výrobcu. „Tešíme sa, že spotrebitelia naše výrobky obľubujú, o to viac, že sú slovenského pôvodu. Každou kúpou slovenského výrobku zákazníci podporujú domácich producentov, čím zároveň napomáhajú rastu ekonomiky, zamestnanosti a nepochybne aj potravinovej sebestačnosti Slovenska. Z víťazstva máme dvojnásobnú radosť obzvlášť preto, že o prvenstvách v jednotlivých kategóriách rozhodovala verejnosť. Potvrdzuje sa, že náš záujem pomáhať slovenským poľnohospodárom, farmárom a výrobcom aj prostredníctvom privátnej značky má veľký zmysel,“ uviedol Branislav Lellák, vrchný riaditeľ obchodnej sekcie COOP Jednoty Slovensko.


Voľba spotrebiteľa – Najlepšia novinka 2021 – víťazné produkty COOP Jednoty:


Kategória Syry: COOP NITE SYROVÉ MAMIČKINE DOBROTY
Kategória Vlasová kozmetika: COOP ŠAMPÓN ŽIHĽAVOVÝ BIOVA


Tlačová správa: PDF