Zľavy u partnerov

Späť
TATRATOUR SLOVAKIA / TIP travel zobraziť web CK TATRATOUR SLOVAKIA
zobraziť web TIP travel

Partnerské cestovné kancelárie

zobraziť web CK Koala Tours
zobraziť web Hechter Slovakia.sk
zobraziť web Seneca Tours

Cestovné kancelárie TATRATOUR SLOVAKIA a TIP travel aj v roku 2022 poskytujú držiteľom nákupnej karty COOP Jednota ekonomické výhody. Od 1.1.2022 platia nasledovné zľavy:

do 15. 02. 2022:

+ 3 % dodatočná zľava k aktuálnym first minute cenám na letecké zájazdy do vybraných hotelov – maximálna zľava 35 %. Týka sa všetkých pobytových a poznávacích zájazdov v zahraničí, t. j. na všetky pobyty, ktoré sú v ponuke.

od 16. 2. 2022 do 30. 4. 2022:

25 % zľava na všetky letné pobytové zájazdy (okrem poznávacích zájazdov) - pri úhrade 50% z ceny zájazdu.

od 1. 5. 2022 do 31. 12. 2022:

+ 3 % dodatočná zľava k aktuálnym last minute cenám na všetky pobytové a poznávacie zájazdy v zahraničí, t. j. všetky pobyty, ktoré sú v ponuke. Uvedená dodatočná zľava sa vzťahuje na zájazdy zakúpené v čase od 21 do 7 dní pred odchodom a pri úhrade 100 % ceny zájazdu, maximálne do výšky aktuálnej last minute zľavy 40 %).

Zľavy, ktoré poskytuje CK TATRATOUR SLOVAKIA a TIP travel, môžu poskytovať aj iné - ich partnerské, resp. spolupracujúce cestovné kancelárie, ktorými sú: CK Koala Tours, a.s., CK Seneca Tours, s r.o. a Hechter Slovakia.sk, s.r.o.

Vyššie uvedené zľavy sa nevzťahujú na povinné a iné doplatky, poistenie; nie je možné zľavy kumulovať s inými zľavami a špeciálnymi akciami. Zľava platí a vzťahuje sa na držiteľa nákupnej karty, rodinných príslušníkov a iné osoby (priatelia, známi) bez obmedzenia počtu. Podmienkou však je, aby boli uvedení na jednej zmluve, ktorú pre účely vybraného pobytového alebo poznávacieho zájazdu uzatvorí držiteľ nákupnej karty v niektorých z pobočiek CK T ATRATOUR SLOVAKIA, TIP travel, príp. Koala Tours, Seneca Tours a Hechter Slovakia.

Ďalšou podmienkou poskytnutia zľavy je predloženie dočasnej papierovej alebo plastovej nákupnej karty, príp. digitálnej karty stiahnutej v mobile a súčasne dokladu totožnosti umožňujúceho identifikáciu držiteľa nákupnej karty.

Aktuálne ponuky nájdete na stránkach: www.tatratour.sk alebo www.tiptravel.sk.