Zľavy u partnerov

Späť
STUDIO MODERNA s. r. o.

www.topshop.sk, www.dormeo.sk, www.delimano.sk, www.rovus.sk, www.wellneo.sk, www.walkmaxx.sk


     


 Od 1. februára 2022 môžete využívať ekonomické výhody od spoločnosti STUDIO MODERNA, ktorá sa venuje obchodnej činnosti v oblasti maloobchodného predaja značiek: Dormeo, Delimano, Walmaxx, Wellneo, Rovus, Top Schop. STUDIO MODERNA prevádzkuje 20 vlastných maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou Top Shop, Dormeo a Dormeo Home. Zoznam predajní nájdete na webových stránkach www.topshop.sk, www.dormeo.sk, www.delimano.sk, www.rovus.sk, www.wellneo.sk, www.walkmaxx.sk v časti Naše obchody. Dormeo - vybrať si môžete z ponuky matracov, vankúšov, paplónov, posteľnej bielizne, postelí a roštov, ako aj spánkové produkty pre deti. Delimano - v ponuke má hrnce, panvice, pekáče, woky, tlakové hrnce, kuchynské spotrebiče a ďalšie praktické pomôcky do kuchyne. Walkmaxx - môžete si vybrať z topánok, ktoré sú určené pre každého, kto chce svojmu telu poskytnúť prirodzený pohyb a pohodlie na každom kroku. Wellneo – v ponuke má fitness tréningové príslušenstvo, beauty produkty, pomôcky na wellness, relaxáciu a chudnutie, soľné inhalátory, masážne prístroje, pomôcky na úľavu od bolesti. Rovus – výber z výrobkov na upratovanie a starostlivosť o domácnosť - vysávače, mopy a metly, čistiace doplnky, naparovače, žehličky a doplnky do domácnosti.

Ekonomické výhody – zľavy:

- 3% zľava na všetky produkty uvedených značiek v kamenných predajniach alebo zakúpených online na stránkach www.topshop.sk, www.dormeo.sk, www.delimano.sk, www.rovus.sk, www.wellneo.sk, www.walkmaxx.sk.

- 3% zľava sa vzťahuje na aktuálne ceny produktov značiek, ako aj na akciový, výpredajový alebo iný zľavnený sortiment.

- podmienkou poskytnutia zľavy v kamenných predajniach aj pri online nákupe je do kolónky pre zľavový kupón uviesť kupón v tvare COOP999xy, to znamená, že uvediete COOP a priradíte prvých 5 čísiel z Vašej nákupnej karty (čísla pod čiarovým kódom zo zadnej strany nákupnej karty)

- Uplatnenie zľavy je potrebné preukázať (zadať číslo kupónu v tvare uvedennom vyššie) pred platbou;

- zľava sa nemôže uplatniť spätne;

- Zľava bude poskytovaná držiteľom nákupnej karty COOP Jednota do 31.12.2022.