Kariéra

vedúca/vedúci Supermarketu Rybník
Rybník, Hlavná 205, 93523, OKRES: LEVICE Platnosť ponuky do 21.12.2021
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

zodpovednosť za:

objednávanie a sortiment tovaru prevažne potravinárskeho charakteru

dosahovanie plánovaného obratu predajne, stav zásob a optimalizácia procesov na predajni

komunikácia a ústretový prístup k zákazníkom

vedenie kolektívu zamestnancov

manipuláciu s hotovosťou ma ceninami

denné a mesačné uzávierky

dodržiavanie zákonných a vnútropodnikových smerníc a predpisov

Základná mzda (brutto):

850,-€ / za mesiac

Ďalšie informácie o mzde:

mzda závisí od dosiahnutého výsledku predajne, garantujeme minimálne 850 €

Ukončenie výberového konania:

21.12.2021

Termín nástupu

dohodou

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti, PO-SO - v nedeľu nepracujeme
- vzdelávanie zamestnancov, možnosť profesijného rastu
- príspevok na stravovanie nad rámec daný zákonom
- prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie
- finančné odmeny pri významných pracovných a životných jubileách
- vlastné rekreačné zariadenie v Sklených Tepliciach
- účasť na kultúrno-poznávacích zájazdoch ,rôznych kultúrnych, športových a spoločenských podujatiach
- firemné akcie pre zamestnancov a pod.
- po skúšobnej dobe možnosť získať prémie do 25 % základného platu

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

požadujeme :

bezúhonnosť - čistý register trestov

zdravotná spôsobilosť pracovať s potravinami - zdravotný preukaz

výhodou je vzdelanie , vyučenie alebo prax v odbore predavač, obchodný pracovník a pod.

Ďalšie informácie pre uchádzača

Váš pracovný životopis zašlite e-mailom na personalisti@lv.coop.sk.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Vedúci predajne/prevádzky

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské I. stupňa

Prax:

maloobchod

Kontaktná osoba
COOP Jednota Levice, s.d. Ludanská cesta 6/A 93401 Levice IČO: 34150056