Kariéra

Hlavný kontroller
Ústredie družstva, Nitra, Štefánikova 54 Platnosť ponuky do 28.10.2021
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- spracovávanie podnikateľských plánov družstva na roky a štvrťroky

- spracovávanie mesačných, štvrťročných  a ročných rozborov hospodárskej činnosti za družstvo a vo vnútropodnikovom členení

-  spracovávanie podkladov pre daň z príjmu právnických osôb a výsledné daňové priznania

Základná mzda (brutto):

1200,-€ / za mesiac

Ďalšie informácie o mzde:

mesačné prémie a odmeny až do výšky 50% mzdy

Ukončenie výberového konania:

28.10.2021

Termín nástupu

dohodou

Zamestnanecké výhody, benefity

- príspevok na dôchodkové poistenie - III. pilier

- pružný pracovný čas

- možnosť poskytnutia bezúročnej pôžičky

- odmena pri príležitosti pracovných a životných jubileí

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

Odborné znalosti :

- strojopis - pokročilý

- hospodárska korešpondencia - expert

- práca so súborovým systémom MS Windows - pokročilý

- skúsenosti s programom Qlik View, Qlik Sense - výhodou

- zmysel pre detail - práca s číslami a analýza dát

- analytické myslenie, ochota učiť sa, spoľahlivosť, flexibilita, dôslednosť, presnosť,  zodpovednosť

- daň z príjmu právnických osôb - podnikateľský subjekt

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania:

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie vzdelania, odbor:

ekonómia, financie a účtovníctvo, plánovanie

Typ vodičského preukazu:

B

Prax:

plánovanie, financie a účtovníctvo , počet rokov praxe: 5

Kontaktná osoba
COOP Jednota Nitra, spotrebné družstvo Štefánikova 4 949 01 Nitra IČO: 00 168 874