Kariéra

asistent/ka predsedu predstavenstva
Dunajská Streda, Korzo Bélu Bartóka 790 Platnosť ponuky do 28.05.2021
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- koordinuje zostavenie plánu práce a termínov rokovaní volebných orgánov družstva

- vyhotovuje záznamy a čistopisy zo zasadnutí vedenia a volených orgánov

 - v spolupráci s odbornými úsekmi pripravuje správy, vyhodnocuje plnenie prijatých úloh a uznesení orgánov družstva

- kontroluje plnenie úloh vyplývajúcich z rokovania orgánov družstva, porady vedenia, ako aj príkazov predsedu družstva

- zabezpečuje konečnú úpravu materiálov určených pre štátne a samosprávne orgány odosielané listom predsedu družstva alebo predstavenstvom družstva

- zabezpečuje evidenciu a vybavovanie korešpondencie predsedu a predstavenstva družstva

- vedie evidenciu a archivuje všetky zápisnice, protokoly a podobné zo zasadnutí orgánov družstva, porady vedenia, príkazy predsedu družstva, vnútropodnikové smernice, organizačné normy a atď.
- zabezpečuje vedenie doručených a odoslaných písomností predsedu družstva

- zabezpečuje úlohy súvisiace s obsluhou telefónu, e-mailovej schránky, internetu , atď.

- organizuje prijímanie návštev u vedúceho a pripravuje v zmysle pokynov externé návštevy  predsedu predstavenstva

- stará sa o doručovanie a obeh písomností medzi úsekmi

- vedie evidenciu nákupných kariet

- vedie evidenciu členských vzťahov

Základná mzda (brutto):

800,-€ / za mesiac

Ukončenie výberového konania:

28.05.2021

Termín nástupu

01.06.2021

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej spoločnosti

- firemné vzdelávanie

- doplnkové dôchodkové poistenie

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

- znalosť slovenského a maďarského jazyka úroveň EXPERT C2

- znalosť práca s počítačom: MICROSOFT WORD, EXCEL a INTERNETBANKING - úroveň pokročilý

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Asistent

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Zameranie vzdelania, odbor:

obchod

Prax:

obchod , počet rokov praxe: 2

Kontaktná osoba
Livia Vontszemüová personalne@jednotads.sk 0907818192
COOP Jednota SD Dunajská Streda Korzo Bélu Bartóka 790 929 01 Dunajská Streda IČO: 00168831