UPOZORNENIE UPOZORNENIE:

Vážení zákazníci, v COOP Jednote sa mimoriadnej situácii intenzívne venujeme a vyvíjame maximálne úsilie, aby sme Vám umožnili zakúpiť všetko, čo potrebujete ...

Viac informácií

Kariéra

Predavač-pokladník (práca na DOHODU v Nových Zámkoch)
Nové Zámky, Gogoľova 5127/5A, 94002, OKRES: NOVÉ ZÁMKY Platnosť ponuky do 31.03.2020
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce pokladníka/predavača:

- pracuje s elektronickou registračnou pokladňou,
- pracuje za obslužným pultom,
- poskytuje zákazníkom potrebné informácie a poradenstvo,
- vykladá tovar a označuje ho správnou cenovkou,
- kontroluje záručné lehoty a kvalitu predávaného tovaru.

Ďalšie informácie o mzde:

3,45 /hod.

Ukončenie výberového konania:

31.03.2020

Termín nástupu

15.03.2020

Zamestnanecké výhody, benefity

* pružný pracovný čas

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

Uvedená práca je na dohodu o pracovnej činnosti (40 hodín mesačne) alebo pre študentov (54 hodín mesačne).

Dohodárov hľadáme do prevádzkových jednotiek COOP Jednoty v Nových Zámkoch (Gogoľova, T. G. Masaryka, Kmeťova).

Ďalšie informácie pre uchádzača

Uchádzači sa môžu informovať osobne na oddelení personalistiky COOP Jednoty Nové Zámky, SD, Hlavné nám. 6, Nové Zámky, alebo telefonicky na číslach: 035 69 21 408, alebo 0908 770 539.

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Predavač
Pokladník

Druh pracovného pomeru:

na dohodu

Požadovaná úroveň vzdelania:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

Kontaktná osoba
COOP Jednota Nové Zámky Hlavné nám. 6 940 49 Nové Zámky IČO: 00168882