UPOZORNENIE UPOZORNENIE:

Milí zákazníci, dovoľte nám upozorniť vás na podvodné SMS správy, ktorých obsahom je klamlivá výhra od COOP Jednoty ...

Viac informácií

Kariéra

Predavač, pokladník - Supermarket COOP Jednota Lehota pod Vtáčnikom
Lehota pod Vtáčnikom, Nám. SNP 36/7, 97242, OKRES: PRIEVIDZA Platnosť ponuky do 31.10.2019
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- práca v obslužnom úseku (mäso a mäsové výrobky, syry a lahôdky)

-práca na pokladni

- dokladanie tovaru

- kontrola doby spotreby

- obsluha zákazníkov a poradenstvo

- starostlivosť o zverený sortiment

- kontrola správnosti cenoviek

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

Od 624 € + príplatky z Kolektívnej zmluvy nad rámec Zákonníka práce; konečna výška mzdy závisí od kvalifikácie a schopností vybraného uchádzača

Ukončenie výberového konania:

31.10.2019

Termín nástupu

ihneď

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

- zapracovanie nových pracovníkov pod vedením skúsených kolegov
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- príspevok za prácu v sobotu, v nedeľu, vo sviatok a pri práci nadčas nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
- sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy
- možnosť kariérneho rastu

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

PROFIL UCHÁDZAČA:

- výučný list / SŠ vzdelanie (potravinárske zameranie výhodou)
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre výkon EZČ - vítané, nie je podmienkou
- prax v obchode - vítaná, nie je podmienkou
- príjemné a ústretové vystupovanie
- schopnosť tímovej spolupráce
- prozákaznícka orientácia

Ďalšie informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom profesie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvo ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.

Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník odboru ľudských zdrojov na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Predavač
Pokladník
Mäsiar
Predavač

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie vzdelania, odbor:

obchod a služby; potravinárstvo - výhodou

Kontaktná osoba
COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvo A. Hlinku I. 437 971 68 Prievidza IČO: 00169005