Zľavy u partnerov

Späť
Tempo Kondela zobraziť web

Spoločnosť TEMPO KONDELA, s.r.o. prevádzkuje 21 vlastných maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou KONDELA. Okrem predaja v kamenných predajniach ponúka predaj nábytku a bytových doplnkov aj prostredníctvom vlastného internetového obchodu.

Držiteľ nákupnej karty aj v roku 2022 môže využiť nasledovné zľavy:

· 3 % zľavu na celý sortiment nábytkárskeho tovaru a bytových doplnkov.
Pod pojmom nábytkársky tovar sa považuje: jedálenský nábytok a kuchyne, nábytok do obývačky, spálňový nábytok, kúpeľňový nábytok, nábytok do detskej izby, sedacie súpravy, pohovky, kancelársky nábytok, predsieňový nábytok. Bytové doplnky zahŕňajú: napr. hodiny, relaxačné kreslá, vankúše, zrkadlá, kávové súpravy, panvice, obedové súpravy, hrnce, atď).

· 3 % zľavu na E-shop objednávky uzavreté na internetovej stránke elektronického obchodu www.kondela.sk, ktorý prevádzkuje Tempo Kondela.

Zľavy sa vzťahujú na aktuálne ceny tovarov, okrem výpredajového, rozbaleného alebo poškodeného sortimentu, ktorý už bol zľavnený a kde už nie je možné si uplatniť ďalšie zľavy. Držiteľ nákupnej karty môže využiť zľavy aj na viac tovarov, ktoré boli zaplatené v hotovosti, platobnou kartou alebo bol tovar kúpený na splátky.

Podmienkou poskytnutia zľavy je predloženie dočasnej papierovej, plastovej alebo digitálnej nákupnej karty a súčasne dokladu o totožnosti umožňujúceho identifikáciu držiteľa nákupnej karty. Bližšie informácie o spôsobe, akým sa zľavy poskytujú, získa držiteľ nákupnej karty priamo od zamestnanca predajne Kondela alebo na webovej stránke www.kondela.sk.