Zľavy u partnerov

Späť
CK Bubo travel Agency zobraziť web

Cestovná kancelária BUBO travel agency poskytuje držiteľom nákupnej karty COOP Jednota rovnaké zľavy ako v uplynulom roku 2021, a to nasledovné ekonomické výhody:

- Držitelia nákupnej karty, ktorí majú záujem cestovať s CK BUBO po prvý krát,
môžu využiť 3,3 % zľavu zo základnej ceny zájazdu;

- Držitelia nákupnej karty COOP Jednota, ktorí už aspoň 1 krát cestovali s CK BUBO,
môžu využiť 6,6 % zľavu zo základnej ceny zájazdu.


Vyššie uvedené zľavy sa poskytujú na zájazdy zakúpené v kancelárii CK BUBO (nie u províznych predajcov). Zľavy nie je možné kumulovať s inými zľavami a špeciálnymi akciami, nárok na zľavu je potrebné preukázať pri prvej zálohovej platbe na zájazd a nedá sa uplatniť spätne.

Zľavy sa vzťahujú na aktuálnu katalógovú cenu zájazdu , neposkytujú sa z ďalších príplatkov, ako napríklad za víza, letiskové poplatky, poistenie, trajekt a podobne. Podmienkou poskytnutia zľavy je predloženie dočasnej papierovej, plastovej nákupnej karty, prípadne digitálnej karty stiahnutej v mobile a súčasne dokladu totožnosti umožňujúceho identifikáciu držiteľa nákupnej karty.

Zľava platí a vzťahuje sa na držiteľa nákupnej karty, jeho rodinných príslušníkov alebo iné osoby. Podmienkou však je, aby boli uvedení na jednej zmluve, ktorú pre účely vybraného zájazdu uzatvorí držiteľ nákupnej karty.

Informácie o jednotlivých pobytoch a zájazdoch sa dozviete na stránkach www.bubo.sk.