24/7

Revolučné predajne 24/7 v sieti COOP Jednota

Myšlienka realizácie samoobslužných predajní s využitím moderných technológií a umelej inteligencie rezonovala v systéme COOP Jednota dlhšie obdobie. Prvá automatizovaná predajňa v režime 24/7 bola na Slovensku v sieti COOP Jednota otvorená 31.05.2024 v obci Šalgočka v okrese Galanta.

Budúcnosť obchodu je v digitalizácii

Nová forma revolučného nakupovania bez obsluhy prináša našim zákazníkom možnosť nakupovať neobmedzene 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aj počas sviatkov potraviny, priemysel či drogériu. Touto unikátnou extra službou chceme osloviť zákazníka, ktorý rád experimentuje, je odvážny a je otvorený používaniu moderných technológií. Automatizovanými predajňami sa chceme ešte viac priblížiť zákazníkovi, jeho požiadavkám pri nakupovaní i časovým obmedzeniam. 

Hybridný model predajní

Automatizované predajne budeme postupne realizovať a otvárať vo viacerých regiónoch Slovenska, v rôznych lokalitách a formátoch našej maloobchodnej siete. Pôjde o vidiecke aj mestské predajne.  Všetky budú fungovať hybridným spôsobom. Znamená to, že počas bežnej otváracej doby budú predajne otvorené v klasickom režime s personálom. V ostatnom čase bude predajňa pre zákazníkov dostupná v móde bez personálu. Sortiment predajní bude počas bežnej prevádzkovej doby aj počas samoobslužnej prevádzky totožný, nebude pre zákazníkov obmedzovaný. Zatvorené budú len obslužné pulty.

Prístup pre zákazníkov 18+

Vstup do automatizovanej predajne je umožnený členom vernostného programu COOP Jednota klub vo veku 18+. Na vstup do predajní bude slúžiť mobilná aplikácia COOP Jednota klub. Platba za nákup v predajni bez personálu je možná výlučne bezhotovostne.

Bezpečnosť a ochrana predajní

Automatizované predajne sú napojené na pult centrálnej ochrany a v prípade neočakávaných situácií si zákazník vie privolať pomoc. Bezpečnosť a ochranu predajní i tovaru sledujú sofistikované kamerové systémy a umelá inteligencia (AI).

Viac informácií o prvej automatizovanej predajni v domácej maloobchodnej sieti COOP Jednota nájdete v > tlačovej správe < 

Tešíme sa na Vašu návštevu!