Časopis Jednota EN

Vlastné značky

Coop Premium |  TOP kategória = TOP kvalita. Tak môžeme charakterizovať kategóriu COOP Premium. Svojimi vlastnosťami sú tieto výrobky porovnateľné s tými najkvalitnejšími výrobkami, ktoré sú dostupné na našom trhu. 

COOP Jednota Tradičná kvalita | Ak ste ešte nemali možnosť vyskúšať si skutočnú Tradičnú kvalitu alebo váhate, tak na to nie je najmenší dôvod. Táto kategória totiž spája dve základné
vlastnosti – kvalitu a cenu. Po prvom „kontakte“ rýchlo oceníte obidva parametre. Tie dodnes oceňujú tisícky spokojných zákazníkov.

COOP Jednota Dobrá cena | Dobrá cena = „Dobrá kvalita za dobrú cenu“. Je to najstaršia kategória v rámci portfólia výrobkov značky COOP Jednota. Medzi prvými výrobkami, ktoré boli zaradené pod značku COOP, boli napríklad nízkotučné mlieko, Družstevná klobása, cestoviny či rôzne iné výrobky každodennej spotreby. Dnes táto kategória dosahuje pätinový podiel na celkovom maloobchodnom obrate vlastnej značky.

 COOP Jednota Junior | Poznáte tatranského svišťa? Ešte ste ho nevideli? To nie je žiadny problém! Jedného takého máme totiž na výrobkoch, ktoré sú venované predovšetkým deťom v kategórii Junior. Ba čo viac, nielen deťom. Tvarohový dezert Jednotáčik je v obľube u všetkých vekových kategórií, navyše, jeho podiel má stále rastúci trend. Niet sa čomu diviť, receptúru sme zachovali stále tú istú, ako bola na začiatku. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako správna voľba nielen pri Jednotáčiku, ale aj pri ostatných výrobkoch z kategórie Junior.

 COOP Jednota Mamičkine dobroty | Aj vy ste fanúšikom osvedčeného tandemu z televíznej reklamy „baču s honelníkom“? Práve táto dvojica sa nemalou mierou spolupodieľa na skutočnosti, že práve Mamičkine dobroty sú spomedzi hniezdových značiek najsilnejšou kategóriou. Nemôžeme však nespomenúť fakt, že práve história a trend dnešnej doby posúva túto kategóriu do významnej pozície, a to vďaka kvalite výrobkov, na ktorú sme boli kedysi zvyknutí. Teší nás, že sa zákazníci k tejto kvalite opäť vracajú.

 COOP Jednota Active life | Vediete aktívny životný štýl a dôraz kladiete na šport a zdravú stravu? Máme pre vás zaujímavý tip. Tým tipom sú práve produkty Active life. Striedmejšia strava, menej cukru, teda menej kalórií. A práve to sú vlastnosti, ktoré reprezentujú hniezdovú značku Active life.

 COOP Jednota Domácnosť | Radi „gruntujete“ vašu domácnosť tak, aby ste sa v nej vždy cítili pohodlne? Neustále zháňate niečo na riad, WC, nábytok či kúpeľňu? Ideálnym riešením je práve hniezdo Domácnosť. Nájdete v ňom všetkých vašich drobných „pomocníkov“, ktorí vám budú nápomocní v každej situácii.

 COOP Jednota Špeciálna výživa  | Touto kategóriou chceme byť aspoň trošku nápomocní tým spotrebiteľom, ktorí trpia rôznymi civilizačnými chorobami ako cukrovka, celiakia a pod. Aj keď v ňom nie je zastúpené široké portfólio výrobkov, naším plánom je túto kategóriu aspoň čiastočne rozšíriť a tak zjednodušiť život vybranej skupine našich spotrebiteľov.

 COOP Jednota Bio  | Najširšou skupinou výrobkov, zastúpených v kategórií BIO sú cestoviny ako špagety, penne, široké rezance či fusili. Kategóriu dopĺňajú 2 druhy čajov zo Zamaguria a uzatvárajú ju smotanové jogurty. Keďže BIO kategória úzko súvisí aj s kúpyschopnosťou spotrebiteľa, dá sa povedať, že na Slovensku je ešte „v kolíske“. Má však ďaleko väčší potenciál oproti tomu, kde je dnes a postupom času sa určite bude ponuka týchto výrobkov zväčšovať.

 Čaro Vianoc  | Už po štvrtýkrát sme vyšli na trh s limitovanou vianočnou edíciou vybraných výrobkov. A opäť to naši zákazníci ocenili. Nás to, samozrejme, len a len teší, a tak aj do budúcna budú smerovať naše kroky k tomu, aby našim spotrebiteľom dýchali Vianoce výrobkami COOP Jednota.

 Chuť jari - Veľká noc  | Sviatky jari sme privítali minulý rok už po tretíkrát v histórii s touto limitovanou edíciou, takže už nielen korbáče, maľované vajíčka a prehýbajúce sa sviatočné stoly, ale i vybrané výrobky COOP Jednota prispievajú k sviatočnej atmosfére.
 


VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...