Časopis Jednota EN

ZOZNAM VÝHERCOV SÚŤAŽE



Výhercov budeme kontaktovať písomne vo forme listu resp. telefonicky. Ak hodnota výhry presiahne 350€ vrátane vykalkulovanej dane z príjmov, je výherca povinný zdaniť výhru v zmysle §8 zákona č.595/2003 Z.z. v platnom znení ako ostatný príjem v daňovom priznaní do 31.marca nasledujúceho roku po obdŕžaní výhry. Pri zdanení výhier vo vyššej hodnote ako 350€ sa zdaňuje len suma, ktorá prevyšuje 350€.





Výhecrovia Corgoň hokej 2015

Vstupenky

č. Meno Obec  adresáta
1 K. Kačár Podhájska
2 K. Kocúr Bátorove Kosihy
3 D. Demová Nové Zámky
4 N. Nagy Michal nad Žitavou
5 S. Szabóová Gbelce
6 J. Jančík Tvrdošovce
7 S. Szabóová Dulovce
8 M. Molnár Komjatice
9 D. Dittel Iža
10 K. Kozma Veľký Kýr
11 S. Strečková Nové Zámky
12 K. Kapláľová Michal nad Žitavou
13 Z. Zábranská Michal nad Žitavou
14 P. Polakovičová Nové Zámky
15 K. Král Tvrdošovce
Puky
č. Meno Obec  adresáta
1 G. Kozárová Nové Zámky
2 R. Nagy Michal nad Žitavou
3 P. Kucman Nové Zámky
4 A. Čihánová Nové Zámky
5 J. Kmeťo Komjatice
6 M. Czibulyová Malé Kosihy
7 E. Hantová Svätý Peter
8 L. Máté Tvrdošovce
9 V. Sárkoziová Svätý Peter
10 M. Peter Svätý Peter
11 M. Pintér Bátorove Kosihy
12 G. Ráczová Bátorove Kosihy
13 Š. Štramský Štúrovo
14 P. Kulich Kolárovo
15 Z. Kulichová Kolárovo
16 P. Kulich ml. Kolárovo
17 J. Fabian Tvrdošovce
18 R. Král Tvrdošovce
19 Z. Veszpremi Želiezovce
20 S. Hargasová Bátorove Kosihy
21 Ľ. Skočka Rúbaň
22 M. Chovanec Komjatice
23 J. Kramár Bátovce
24 J. Sashalmi Kolta
25 A. Szabó Gbelce
26 M. Szabóová Gbelce
27 J. Pástor Salka
28 K. Morgrovičová Tvrdošovce
29 R. Kormos Chľaba
30 E. Porubská Malá nad Hronom
31 M. Bartošová Michal nad Žitavou
32 C. Tóthová Tvrdošovce
33 K. Kramárová Bátovce
34 A. Kováčová Veľký Kýr
35 M. Rišková Jatov
36 Z. Czuczor Dvory nad Žitavou
37 L. Vadkerty Dvory nad Žitavou
38 N. Holubová Dvory nad Žitavou
39 A. Holubová Dvory nad Žitavou
40 I. Holub Dvory nad Žitavou
41 V. Forgács Dvory nad Žitavou
42 D. Dvorák Dvory nad Žitavou
43 J. Nagy Nové Zámky
44 F. Villár Bánov
45 V. Šolto Nové Zámky
46 O. Polakovičová Nové Zámky
47 J. Juhás Kolta
48 S. Jókaiová Michal nad Žitavou
49 M. Szárazová Veľký Kýr
50 T. Kajanovičová Mojzesovo
51 K. Kramárová Bátovce
52 F. Figura Jasová
53 A. Kucmanová Nové Zámky
54 V. Sabová Iža
55 T. Dikanová Branovo
56 E. Pintérová Branovo
57 D. Gál Svätý Peter
58 E. Borošová Palárikovo
59 M. Bavko Iža
60 M. Majkút Iža
61 J. Červenková Radava
62 N. Vargová Nové Zámky
63 M. Babindát Štúrovo
64 F. Bazsó Nesvady
65 J. Pavlík Iža
66 T. Viola Štúrovo
67 M. Horváth Kmeťovo
68 J. Záčik Jasová
69 J. Daráž Jasová
70 Ľ. Lubušká Jasová
71 M. Janega Jasová
72 Š. Szomolai st. Iža
73 R. Sedlák Svätý Peter
74 J. Trávnik Želiezovce
75 E. Banásová Radava
76 M. Norovský  
77 M. Kováčová Dvory nad Žitavou
78 M. Palusková Nesvady
79 H. Vadkertiová Dvory nad Žitavou
80 E. Szabová Dulovce
81 P. Vojtechová Jasová
82 P. Vakovič Dulovce
83 E. Magyarová Nové Zámky
84 I. Pintér Branovo
85 Ľ. Vadkerti Dvory nad Žitavou
86 E. Szelesová Iža
87 T. Magyar Dvory nad Žitavou
88 J. Molnár Komjatice
89 F. Hajnala Branovo
90 J. Magyar Dvory nad Žitavou
91 M. Galbavá Mojzesovo
92 D. Magyar Dvory nad Žitavou
93 D. Hipp Jasová
94 P. Sádecký Bánov
95 P. Čelka Bánov
96 A. Tvrdoňová Bánov
97 P. Zachar Hul
98 M. Doležaj Vráble
99 M. Štefánik Úľany nad Žitavou
100 A. Tarajová Podhájska
101 S. Virágová Hul
102 M. Králik Zemianska Olča
103 M. Malíková Hul
104 F. Polakovič Nové Zámky
105 M. Demo  
106 J. Šušorová Kozárovce
107 M. Besenyeiová Bátorove Kosihy
108 M. Kostolný Šurany
109 P. Pacala Starý Tekov
110 E. Szabóová Dulovce
111 I. Soboňa  
112 V. Šulík Černík
113 I. Bédiová Nové Zámky
114 J. Vida Svätý Peter
115 M. Koberecová Radava
116 B. Brezanská Radava
117 M. Vrábelová Imeľ
118 D. Marec Imeľ
119 Z. Szárazová Komjatice
120 R. Vaňová Tvrdošovce
121 E. Szalaiová Bátorove Kosihy
122 H. Pintérová Kolta
123 M. Harcsa Pribeta
124 F. Szalai Svätý Peter
125 H. Lengyelová Gbelce
126 M. Golianová Nové Zámky
127 L. Matula Nové Zámky
128 E. Melišeková Nové Zámky
129 J. Csongár Mužla
130 M. Szalaiová Kamenica nad Hronom
131 F. Jančík Tvrdošovce
132 P. Kociha Iža
133 J. Hamran Dulovce
134 Ľ. Garai Jasová
135 p. Víglaš Čaka
136 V. Kmeťová Svätý Peter
137 P. Svítok Nové Zámky
138 J. Mazuch Bánov
139 G. Kováčová Nová Vieska
140 M. Fulier Rastislavice
141 A. Holubová Dvory nad Žitavou
142 A. Volf Jasová
143 M. Dudáš Pavlová
144 A. Ivanová Dedinka
145 M. Szoják Štúrovo
146 Z. Gavroňová Štúrovo
147 G. Kurucz Iža
148 G. Lőrinczová Svätý Peter
149 L. Mezei Bruty
150 P. Kačák Podhájska
151 Ľ. Kľučka Nové Zámky
152 H. Králová Tvrdošovce
153 E. Baloghová Tvrdošovce
154 Z. Pastorková Šurany
155 J. Drahoš Nové Zámky
156 Š. Ivanič Pozba
157 E. Bakoóvá Rožňava
158 J. Kostoláni ml. Michal nad Žitavou
159 I. Mĺkva Nové Zámky
160 F. Foltín Černík
161 J. Kaszásová Strekov
162 Š. Morvai Nová Vieska
163 V. Borovička Nové Zámky
164 O. Slížová Rastislavice
165 B. Riška Jatov
166 A. Kóšová Obid
167 L. Dudáš Pavlová
168 L. Pintér Svätý Peter
169 D. Čiefová Nána
170 K. Bachorecová Bátorove Kosihy
171 F. Kiss Pavlová
172 J. Bernáth Bajtava
173 D. Vetter Semerovo
174 P. Levák Čechy
175 P. Marek Bardoňovo
176 A. Kollárová Štúrovo
177 P. Seman Rastislavice
178 T. Habara Svätý Peter
179 T. Tóth Tvrdošovce
180 Š. Vanya Tvrdošovce
181 P. Birkus Štúrovo
182 Z. Dudomová Veľký Kýr
183 J. Kaláb Bešeňov
184 E. Helész Šarkan
185 R. Gál Imeľ
186 B. Pintér Veľký Kýr
187 P. Guláš Bánov
188 T. Horváth Bajč
189 N. Kajan Svätý Peter
190 J. Kovács Gbelce
191 R. Répáš Svätý Peter
192 J. Križan Veľký Kýr
193 F. Vörös Štúrovo
194 R. Bagota Štúrovo
195 R. Ďurkovský Semerovo
196 H. Hegedűsová Štúrovo
197 A. Parážová Jasová
198 D. Matej Jasová
199 A. Antalová Moča
200 Z. Přenosil Jasová
201 Š. Marton Jasová
202 R. Sashalmiová Kolta
203 K. Vrzalová Kolta
204 V. Ludasová Tvrdošovce
205 L. Ďurčovič Svätý Peter
206 Ľ. Guláš Bánov
207 Ľ. Guláš Bánov
208 M. Vörös Štúrovo
209 A. Šulíková Červeník
210 H. Jurečkková Strekov
211 G. Zsák Strekov
212 V. Petrášová Strekov
213 M. Galbavý Mojzesovo
214 L. Galbavý Mojzesovo
215 M. Sztankóová Strekov
216 P. Ernecz Svätý Peter
217 Z. Szántóová Veľký Kýr
218 R. Vrbík Čechy
219 S. Pánisová Radava
220 I. Lukáč Semerovo
221 A. Pálová Chľaba
222 M. Hlavatý Rastislavice
223 P. Ruper Nové Zámky
224 S. Molnárová Obid
225 K. Bušťák Svätý Peter
226 E. Rusnák Dulovce
227 A. Hegedűsová Dulovce
228 J. Chlapečka Gbelce
229 V. Dojčan Lipová
230 A. Havranová Starý Tekov
231 R. Szegedi Chľaba
232 M. Vechterová Mudroňovo
233 D. Dragúň Veľký Kýr
234 P. Komoncza Nová Vieska
235 V. Takácsová Nová Vieska
236 Z. Kovács Nová Vieska
237 A. Poláková Hul
238 E. Kollárová Jasová
239 J. Hipp ml. Jasová
240 S. Jedličková Nové Zámky
241 P. Valakovič Dulovce
242 G. Vörösová Dulovce
243 Š. Danič Dulovce
244 M. Bartiová Mužla
245 R. Dojčán Veľký Kýr
246 E. Kuraliová Želiezovce
247 I. Kováč Šurany
248 M. Černák Jatov
249 M. Šemrinová Jatov
250 K. Perseiová Búč
251 K. Pivoda Svätý Peter
252 J. Dejczőová Štúrovo
253 A. Kovalik Iža
254 J. Papp Moča
255 Ľ. Mikulka Kravany nad Dunajom
256 E. Kanásová Komjatice
257 M. Pastorek Šurany
258 M. Čepedyová Veľký Kýr
259 L. Arendášová Dulovce
260 H. Šiffelon Jasová
261 J. Holková Podhájska
262 M. Balhová Iža
263 P. Dubec Štúrovo
264 I. Ferenc Štúrovo
265 N. Ježo Dulovce
266 M. Hatalová Jasová
267 K. Hudák  
268 J. Gubrica Farná
269 A. Gašparík Semerovo
270 Š. Juhász Svätý Peter
271 K. Vargová Bruty
272 M. Myjavec Nové Zámky
273 P. Vida Svätý Peter
274 M. Jančík Tvrdošovce
275 R. Bazóová Nesvady
276 J. Suda Tešedíkovo
277 R. Bálint Svätý Peter
278 J. Ružička Bánov
279 E. Szikorová Svodín
280 G. Vidová Strekov
281 H. Sorádová Svätý Peter
282 A. Oszlíková Bruty
283 T. Házi Pribeta
284 M. Mate Iža
285 M. Bogdányi Štúrovo

 
Dresy

č. Meno Obec  adresáta
1 J. Zábranská Michal nad Žitavou
2 L. Fica Nové Zámky
3 J. Dolobáč Nové Zámky
4 K. Zemková Šurany
5 R. Nagy Michal nad Žitavou
6 Z. Šillóová Ľubá
7 J. Ševčík Veľký Kýr
8 J. Kmeťo Komjatice
9 M. Guláš Hul
10 K. Kepková Nové Zámky
11 Z. Geleta Pribeta
12 Z. Szőkeová Veľký Kýr
13 E. Kmeťová Komjatice
14 M. Kozma Veľký Kýr
15 R. Návojský Michal nad Žitavou
16 M. Maachata Vráble
17 V. Kozma Rastislavoce
18 D. Riška Jatov
19 A. Szabó Gbelce
20 P. Bogdányi Kamenica nad Hronom
21 J. Bernáth Bajtava
22 L. Szurdi Bruty
23 T. Barti Bruty
24 H. Bagó Kamenica nad Hronom
25 M. Dudáš Pavlová
26 F. Szaller Salka
27 B. Václav Šurany
28 M. Czibulyová Malé Kosihy
29 L. Máté Tvrdošovce
30 Š. Patus Sikenička
31 M. Horváthová Sikenička
32 Š. Štramský Štúrovo
33 J. Kmeť Svätý Peter
34 V. Sárkoziová Svätý Peter
35 E. Hantová Svätý Peter
36 P. Šallai Štúrovo
37 M. Banho Iža
38 Z. Csintalanová Modrany
39 G. Gutrai Bardoňovo
40 R. Ružičková Nesvady
41 M. Klotton Zemianska Olča
42 S. Hargasová Bátorove Kosihy
43 S. Szabó Dulovce
44 N. Kajan Svätý Peter
45 M. Nyersová Patince
46 E. Kuková Mužla
47 A. Kmeťová Obid
48 T. Szalonnás  
49 J. Csehi Moča
50 N. Kis Pavlová
51 Z. Borosová Moča
52 M. Pintér Bátorove Kosihy
53 N. Fazekas Iža
54 K. Kocúrová Bátorove Kosihy
55 G. Ráczová Bátorove Kosihy
56 M. Szabóová Gbelce
57 Z. Nemes Štúrovo
58 E. Kozáková ml. Obid
59 B. Křivová Obid
60 L. Peter Moča
61 P. Kulich ml. Kolárovo
62 Z. Kulichová Kolárovo
63 M. Majkút Iža
64 J. Fabian Tvrdošovce
65 R. Král Tvrdošovce
66 L. Gőgh Tvrdošovce
67 P. Kuruczová Tvrdošovce
68 I. Baloghová Tvrdošovce
69 M. Gőghová Tvrdošovce
70 D. Fabián Tvrdošovce
71 Z. Veszpremi Želiezovce
72 M. Víziová Čata
73 V. Farkas Moča
74 H. Tánczos Iža
75 A. Murcin Dulovce
76 M. Chovanec Komjatice
77 E. Vavrecký Svodín
78 Ľ. Skočka Rúbaň
79 Š. Biroczi Tvrdošovce
80 T. Szeifert Rúbaň
81 M. Norovský Jasová
82 P. Vojteková Jasová
83 J. Hipp Jasová
84 M. Mladá Farná
85 L. Harsti  
86 Z. Szabóová Veľký Kýr
87 J. Kramár Bátovce
88 A. Struhár Levice
89 P. Smarž Levice
 

VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...