Časopis Jednota EN

Nákupné poukážky

Predaj nákupných poukážok už aj na predajniach! 

Zatiaľ si ich môžete kúpiť na predajniach Tempo Nové Zámky, Levice, Šurany, Štúrovo a Supermarket Gbelce, Nesvady, Tvrdošovce, Želiezovce a Supermarket v Obchodnom dome Jednota Nové Zámky.

 
Ponuka darčekových nákupných poukážok pre zákazníkov a firmy

Za celé obdobie, ktoré pôsobíme na domácom trhu sme dokázali, že sme súčasťou Vášho života. Snažíme sa plniť Vaše očakávania, ktoré majú pre nás skutočnú hodnotu. Vždy sme tu mali niečo pre Vás naviac a práve preto ste celý ten čas stáli pri nás. Naším cieľom je vyjsť Vám v ústrety a vytvoriť komfort pri nakupovaní.

Ponúkame Vám možnosť zakúpiť ako darček pre blízkeho alebo pre pracovníkov Vašej firmy darčekové nákupné poukážky a obdariť ich pri nejakej osobnej resp. pracovnej príležitosti. Nákupné poukážky si môže zakúpiť a darovať tak súkromná osoba ako aj firma.

 Darčekovú nákupnú poukážku si môže zákazník uplatniť v predajniach:

 

  • Obchodný dom Jednota Nové Zámky – oddelenie Supermarket,
  • oddelenie textilu,
  • Tempo Supermarket,
  • Supermarket,
  • sieť Potraviny COOP Jednoty Nové Zámky, SD.

 

Darovanie nákupnej poukážky je výbornou možnosťou obdariť niekoho výnimočného darčekom, ako prejav poďakovania za jeho pracovný, či osobný prínos pre spoločnosť.

 

Nákupné poukážky sú k dispozícii v hodnote 5,00 € a 10,00 € (možnosť kombinácie).

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, radi Vám poskytneme bližšie informácie na tel.č. 035/6921440, alebo prostredníctvom emailu: kurca@jednota-nz.sk

 

 


VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...