Časopis Jednota EN

Projekty

PROJEKTY

COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné družstvo pre Vás celoročne pripravuje alebo je ako spolutvorca zúčastnená na viacerých projektoch. Tu sú aspoň niektoré z nich. Veríme, že Vás zaujmú.

Nech sa nám netúlajú

Cash back- výplata hotovosti

Coop Jednota pripravuje pre svojich zákazníkov novú službu Cash Back- výplata hotovosti pri nakupovaní, prostredníctvom ktorej si môžete vybrať hotovosť z vášho účtu priamo pri platení vo vybraných predajniach nášho družstva. výber hotovosti v obchode priamo pri nakupovaní je bezpečný, jednoduchý a pohodlný.

Ako to funguje?

Keď urobíte nákup v hodnte minimálne 5 € priamo pri pokladni našej predajne označenej logo CASH BACK, možete požiadať o službu vyplatenia hotovosti z Vášho účtu. 

Naše noviny

Liptovsko - Spišská JEDNOTA- noviny spotrebného družstva so sídlom v Liptovskom Mikuláši. Zaujímavé informácie zo života družstva, výhercovia súťaží na našich divíziach, udalosti a aktuality.

 

 

Detský domov Kráľova lehota

COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné družstvo si vzalo pod svoje "ochranné krídla" detský domov so sídlom v Kraľovej Lehote, ktorý má svoje domovy rodinného typu vo viacerých obciach v našom regióne. Detičky navštevujeme pri rôznych príležitostiach- Deň detí, Mikuláš či Vianoce, no tešíme sa aj na všedné návštevy. Pracovníci z detského domovu nás vždy milo privítajú, deti si zas pre nás pripravia skvelý program. Naša posledná návšteva bola 3.12.2009. Na svoje sane cestou k deťom si nás posadil Mikuláš aj so svojím pomocníkom anjelom! A veru deti sa pred ním predviedli naozaj majstrovsky. Predviedli nielen pesničky, básničky ale aj vtipné scénky a hip-hopové vystúpenie! A môžeme povedať, že Mikulášovi sa tento program veľmi páčil, pretože obyvateľov detských domov obdaroval nie len sladkými balíčkami ale aj hokejkami, stolno- tenisovými raketami, bedmintonovými setmi i spoločenskými hrami. 

časopis jednota 

Časopis Jednota je poďakovaním všetkým tým, ktorí nakupujú v sieti našich predajní, majú chuť dozvedieť sa o jej aktivitách a relaxovať pri zaujímavom čítaní z oblasti životného štýlu, zdravia, kultúry a moderných trendov z oblasti gastronómie. Na 32 plnofarebných stranách sa dozviete takmer všetko čo Vás zaujíma.

 

Pre viac informácií kliknite na: Časopis jednota

 

Nadácia COOP Jednota začala svojju činnosť 10.10.2001. Za cieľ svojej činnosti si stanovila podporu zdravotníctva, školstva, rozvoj v kultúrnej a umeleckej oblasti.

Pre viac informácií kliknite na: Nadácia jednota

 

uni kasa 

Unikasa je projekt COOP JEDNOTY a City Bank. Ide o jedinečnú a užitočnú možnosť ako rýchlo, pohodlne, 7 dní v týždni spoločne s bežným nákupom zaplatiť aj šeky či faktúry.

 

Pre viac informácií kliknite na: Unikasa

up dobíjanie kreditu

UP- dobíjanie telefónnych kreditov- jednoducho a pohodlne priamo na predajniach COOP Jednoty. Projekt je realizovaný v spolupráci so spoločnosťou AXASOFT, a.s.

 

Pre viac informácií kliknite na: www.dobi.sk


VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...