Časopis Jednota EN

Podpora Značky kvality SK

Značka kvality SK a Značka kvality SK GOLD na pultoch predajní COOP Jednota  


Podpora domácich producentov, ich kvalitných výrobkov a tým aj podpora slovenskej ekonomiky patria k prioritám maloobchodného reťazca COOP Jednota. Spoločnosť chce čo najlepšie zviditeľniť slovenské výrobky a tiež posilniť ich konkurencieschopnosť na našom trhu, preto uzatvorila zmluvu s Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, ktoré COOP Jednote Slovensko poskytlo oprávnenie, v komunikácii na podporu dotknutých produktov, používať označenie „Značka kvality SK“. Už viac ako 600 slovenských výrobkov od 85 výrobcov kvalitných slovenských potravín je označených logom tejto prestížnej značky. COOP Jednota bude môcť používať k tomuto účelu tiež zlaté logo Značka kvality SK GOLD, ním sa v súčasnosti pýši už 45 výrobcov. Obe logá a predaj výrobkov, ktoré budú nimi označené, bude COOP Jednota Slovensko pravidelne podporovať vo svojich inzertných novinách (letákoch) a v časopise Jednota.

Získať Značku kvality SK vôbec nie je jednoduché. Výrobky musia byť vyrábané z domácich surovín, pri ich výrobe musia byť dodržané presne deklarované technologické postupy, parametre kvality a bezpečnosti potravín. Z celkovej spotreby surovín najmenej 75% musí byť spotreba domácej suroviny a celý výrobný proces je nutné realizovať na Slovensku.

COOP Jednota je dlhodobo známa podporou domácich potravín, no teraz bude k slovenskému zákazníkovi ešte bližšie, a to vďaka aktívnej podpore Značky kvality SK a Značky kvality SK GOLD.


VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...