Časopis Jednota EN

Miliónty držiteľ Nákupnej Karty

 

Bratislava, 9.9. 2014

V bratislavskej centrále COOP Jednoty Slovensko, spotrebné družstvo, dnes prevzala svoju odmenu miliónta držiteľka nákupnej karty COOP Jednota Bibiana Červenická z Jamníka.

V auguste prebehla registrácia milióntej zákazníckej nákupnej karty COOP Jednota, ktorej majiteľkou sa stala Bibiana Červenická z Jamníka. Čakalo ju prekvapenie v podobe ročného nákupu v systéme predajní COOP Jednota v hodnote 500 €. Šťastná majiteľka karty si dnes svoju odmenu v podobe nákupných poukazov prevzala z rúk podpredsedu predstavenstva COOP Jednoty Slovensko Martina Katriaka.

Sympatická učiteľka materskej školy počas milého stretnutia neskrývala radosť. „Som nadšená, výhru si určite užijem so svojimi blízkymi,“ povedala verná zákazníčka. „V jednotárskych predajniach nakupujem už od nepamäti, kedykoľvek, podľa potreby. Kartu využívam na sto percent a evidujem v súvislosti s ňou aj veľa zaujímavých partnerov s možnosťami zliav“.

COOP Jednota Slovensko myslela aj na tých zákazníkov, ktorí kartu už mali a aktívne ju používali. Traja vyžrebovaní spomedzi nich sa už tešia z nákupných poukážok v hodnote 100 €. Sú nimi Tibor Molnár z Jelky, Dana Debnárová z Hrabičova a Mária Gerová z Banského.


Nákupná karta COOP Jednota je už 10 rokov najpopulárnejším nástrojom vernostného systému, zákazníci prostredníctvom nej získali za svoje minuloročné nákupy späť vyše 7, 7 milióna €. Držitelia nákupných kariet COOP Jednota majú okrem úspory peňazí aj množstvo ďalších výhod u zmluvných partnerov, ktorými sú CK TATRATOUR a TIP travel, CK BUBO, Aqua City Poprad, Kúpele Trenčianske Teplice, Kúpele Piešťany, Kúpele Smrdáky a Tempo Kondela Nábytok.

VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...